02191014055
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ و برندینگ در یونیکس ®

در سطح حرفه ای، دیجیتال مارکتینگ به تبلیغاتی اطلاق می شود که از طریق کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، ایمیل و اپلیکیشن های تلفن همراه ارائه می شود. بازاریابی دیجیتال روشی است که شرکت ها از طریق آن کالاها، خدمات و برندها را معروف می کنند. مصرف کنندگان برای تحقیق در مورد محصولات به شدت به ابزارهای دیجیتال متکی هستند.

می دانید که چه می خواهید، اما شما مطمئن نیستید که چگونه به آنجا برسید ما اطمینان می دهیم که مسیر اشتباه را برای موفقیت انتخاب نکنید.گزارش اخیر نشان داد که تقریباً 50 درصد از کسب و کارها استراتژی بازاریابی آنلاین مشخصی برای هدایت تلاش های بازاریابی دیجیتال خود ندارند. این بدان معناست که بسیاری از رهبران بازار زمان، پول و منابع خود را در خدمات بازاریابی دیجیتال پولی بدون یک رویکرد برنامه ریزی شده برای تعیین هدف و دستیابی، اولویت بندی وظایف، جهت بازاریابی و بودجه و تخصیص منابع سرمایه گذاری می کنند. 

مسیر موفقیت شما کجاست؟ کجا میخواهی باشی؟ بهترین رویکرد برای دستیابی به اهداف تجاری شما چیست؟ بودجه بازاریابی دیجیتال شما کجا میرود؟ تیم استراتژی دیجیتال ما به این سؤالات پاسخ می دهد تا به شما کمک کند ایده های بازاریابی آنلاین پرسود ایجاد کنید و شما را به مقصد مورد نظر خود برساند. اجازه دهید به شما در ایجاد یک چارچوب استراتژی بازاریابی دیجیتال قوی برای برندتان کمک کنیم. با خدمات استراتژی بازاریابی آژانس بازاریابی اینترنتی یونیکس، کمپین بازاریابی دیجیتال خود را به حرکت درآورید.

مزایای استراتژی دقیق بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ

ما دیجیتال مارکتینگ را می شناسیم

کار با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که در واقع بازاریابی دیجیتال را می شناسد، بدیهی به نظر می رسد، اما متأسفانه، بسیاری از شرکت ها در ارائه نتایج مثبت ناکام هستند. استراتژی های ما ثابت شده است که کار می کنند. در واقع، اکثر مشتریان ما هزینه کل وب سایت خود را در ماه اول از سرنخ های کسب و کار جدید به عنوان نتیجه مستقیم تلاش های بازاریابی آنلاین و سئو ما پرداخت می کنند.

ما مدیریت استراتژیک کسب و کارتان را طرح ریزی و اجرا می کنیم

بازاریابی برند خود بدون استراتژی بازاریابی اینترنتی یا استفاده از یک برنامه بازاریابی آنلاین نامناسب راهی مطمئن برای از دست دادن پول، اتلاف وقت و نرسیدن به جایی است.
در دنیای دیجیتال امروزی، رشد یک کسب و کار با چالش ها و فرصت های زیادی همراه است که استراتژی ها و راه حل های مختلف بازاریابی وب را می طلبد. یک استراتژی بازاریابی دیجیتال که برای یک بخش خاص از مخاطبان موثر بوده است ممکن است بهترین رویکرد برای دیگری نباشد. به همین ترتیب، استراتژی های بازاریابی اینترنتی که یک سال پیش نتایج مثبتی به همراه داشت، ممکن است امروز نتایج مشابهی را ایجاد نکند.
اغلب اوقات، استراتژی‌های بازاریابی آنلاین منسوخ و غیرمتمرکز، کسب‌وکارهای سودآور را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی می‌کنند. آیا برند شما یک استراتژی بازاریابی دیجیتال واضح دارد؟ فرصت ها را برای افزایش عملکرد دیجیتال خود از دست ندهید. اکنون زمان سرمایه گذاری در خدمات استراتژی بازاریابی و ارتقای موفقیت دیجیتالی خود به سطح بعدی است.
مهارتهای ما در دیجیتال مارکتینگ
برنامه نویسی وب و طراحی اختصاصی
بازاریابی محتوایی
بازاریابی ویدئویی
مارکتینگ شبکه های اجنماعی
ایمیل مارکتینگ و اس ام اس

سوالات متداول

دیجیتال مارکتینگ به تبلیغاتی گفته می شود که از طریق رسانه‌های دیجیتالی مانند موتورهای جستجوگر، وب سایت ها، رسانه های مجازی و اجتماعی، ایمیل و اپلیکیشن های تلفن همراه ارائه می شود. بازاریابی دیجیتال روشی است که شرکت ها از طریق آن کالاها، خدمات و برندها را معروف می کنند.

برندسازی فرآیند ایجاد یک درک قوی و مثبت از یک شرکت، محصولات یا خدمات آن در ذهن مشتری با ترکیب عناصری مانند لوگو، طراحی، شعار سازمانی و یک موضوع ثابت در تمام ارتباطات بازاریابی است. برندسازی موثر به شرکت ها کمک می کند تا خود را از رقبای خود متمایز کنند و یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد کنند.

مدیریت استراتژیک فرآیند تعیین اهداف و روش ها به منظور رقابتی تر کردن یک شرکت یا سازمان یا بیزنس است. به طور معمول، مدیریت استراتژیک به استقرار مؤثر کارکنان و منابع برای دستیابی به این اهداف می پردازد. اغلب، مدیریت استراتژیک شامل ارزیابی استراتژی، تجزیه و تحلیل سازمان داخلی و اجرای استراتژی در سراسر شرکت است. در کل مدیریت استراتژیک جهت کشف فرصت های بازار و افزایش درآمد کسب و کار شماست

تماس مستقیم با دپارتمان طراحی و برنامه نویسی

    کد امنیتی *