02191014055

سوالات متداول

faq

خدمات یونیکس عبارتند از کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل طراحی‌سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات سئو سایت، تولید محتوا و طراحی پورتال سازمانی.

یونیکس مشاور و خالق ایده های شماست. شما نیازمند به یک تیم وفادار و حرفه ای از علوم برنامه نویسی و طراحی هستید که ایده های شما و اهداف دیجیتال مارکتینگ شما را به‌صورت کاملا سفارشی اجرا و برندسازی کند.

مزایا و امکانات اختصاصی شرکت یونیکس شامل: سرعت بالای وب سایت، تکنولوژی بروز در طراحی گرافیک و کدنویسی ، بهینه سازی سایت برای تخسیر صفحه اول گوگل، آنالیز رقبای وبسایت و مانیتورینگ سایت ثبت دامنه های خاص، هاست و سرورهای اختصاصی و CDN ، پنل مدیریتی قدرتمند، کمتری زمان پروسه تحویل سایت بین 7 تا 15 روزه، محتواگذاری و مدیریت وبسایت. 

یونیکس برای سازمانها و ارگانها، راه کارهای متفاوت تر و کارآمد تری پیشنهاد میدهد. لطفا با دپارتمان راهکارهای سازمانی ما در ارتباط باشید.

هزینه های طراحی‌سایت علاوه بر امکانات اختصاصی، امکانات عمومی نیز در قیمت‌گذاری آن تاثیرگذار هستند. امکانات عمومی شامل روش طراحی وبسایت، نوع طراحی گرافیک، زبان برنامه نویسی، رابط کاربری، تجربه کاربری و ریسپانسیو بودن وبسایت می‌شود. لذا هزینه های طراحی پرتال سازمانی منوط به تعدد جلسات و نیاز سنجی از سازمان و بیزینس مربوطه میباشد. 

دیجیتال مارکتینگ به تبلیغاتی گفته می شود که از طریق رسانه‌های دیجیتالی مانند موتورهای جستجوگر، وب سایت ها، رسانه های مجازی و اجتماعی، ایمیل و اپلیکیشن های تلفن همراه ارائه می شود. بازاریابی دیجیتال روشی است که شرکت ها از طریق آن کالاها، خدمات و برندها را معروف می کنند.

برندسازی فرآیند ایجاد یک درک قوی و مثبت از یک شرکت، محصولات یا خدمات آن در ذهن مشتری با ترکیب عناصری مانند لوگو، طراحی، شعار سازمانی و یک موضوع ثابت در تمام ارتباطات بازاریابی است. برندسازی موثر به شرکت ها کمک می کند تا خود را از رقبای خود متمایز کنند و یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد کنند.

مدیریت استراتژیک فرآیند تعیین اهداف و روش ها به منظور رقابتی تر کردن یک شرکت یا سازمان یا بیزنس است. به طور معمول، مدیریت استراتژیک به استقرار مؤثر کارکنان و منابع برای دستیابی به این اهداف می پردازد. اغلب، مدیریت استراتژیک شامل ارزیابی استراتژی، تجزیه و تحلیل سازمان داخلی و اجرای استراتژی در سراسر شرکت است. در کل مدیریت استراتژیک جهت کشف فرصت های بازار و افزایش درآمد کسب و کار شماست

متخصصان سئو seo سایت یونیکس در زمینه لینک‌سازی، بازاریابی محتوا، لوکال سئو و سئو تکنیکال تا پایان فرآیند سئو قدم به قدم همرا شما خواهد بود.

فرآیند بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو از جمله گوگل، سئو نام دارد. هدف این فرآیند دسترسی راحت مخاطب به محتوای مورد نظر خود از طریق جستجو است. بنابراین پیدا کردن محتوایی که با توجه به اصول سئو نوشته شده باشد، برای مخاطب بسیار راحت‌تر است.

برای تشخیص محتوای خوبی که بر اساس اصول سئو نوشته شده از محتوای بد، این سوالات را از خود بپرسید: آیا محتوا برای مخاطب سرگرم کننده است و او را درگیر می‌کند؟ آیا کلمات کلیدی و جستارها با پراکندگی و جمله‌بندی مناسب در آن گنجانده شده‌اند؟ آیا پاسخگوی سوالات اصلی مخاطب است؟ آیا محتوا مخاطب را دعوت به انجام کاری می‌کند و مشارکت او را به همراه دارد؟